FRISKIES Funtastix - przysmak dla psa - 175g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15.27 Cena przed promocją: 16.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15.27 Cena przed promocją: 16.97 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 175 g |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Seria | PURINA Friskies |
| Główny smak | Drób |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zawartość witaminy E | 66 mg/kg |
| Białko | 13% |
| Zawartość witaminy D3 | 660 IU/kg |
| Popiół surowy | 3,3% |
| Zawartość witaminy A | 9800 IU/kg |
| Włókna surowe | 0,75% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Szerokość | 64mm |
| Długość | 157mm |
| Wysokość | 231mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.