FRENDI Kawałki w sosie z rybą - mokra karma dla kota - 100 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1.94 Cena przed promocją: 2.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1.94 Cena przed promocją: 2.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 100 g |
| Smak karmy | Łosoś |
| Bezglutenowe | Nie |
| Główny smak | Łosoś |
| Główny smak | Ryby |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Białko | 7% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Szerokość | 92mm |
| Długość | 138mm |
| Wysokość | 20mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.