FRANCODEX Paski do gryzienia M na brzydki zapach z pyska 352,5 g/15 szt
Dostępność: 30 szt.
Cena: 33.53 Cena przed promocją: 37.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 33.53 Cena przed promocją: 37.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Ilość | 15 |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez soi | Nie |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Waga produktu | 352,5 g |
| Główny smak | Warzywa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Włókna surowe | 1,3% |
| Zawartość tłuszczu | 0,9% |
| Białko | 19% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.