FOLK Mazurski gulasz z jelenia z burakami i dodatkiem żurawiny 7kg
Dostępność: 11 szt.
Cena: 274.39 Cena przed promocją: 304.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 11 szt.
Cena: 274.39 Cena przed promocją: 304.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Główny smak | Jeleń |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Waga produktu | 7 kg |
| Popiół surowy | 6,8% |
| Białko | 26% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Włókna surowe | 3,9% |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 360mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.