FLEXI New Neon - smycz automatyczna - M: 5m
Dostępność: 8 szt.
Cena: 79.93 Cena przed promocją: 88.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 79.93 Cena przed promocją: 88.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria produktu | Smycz |
| Rodzaj produktu | Smycz flexi |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Styl smyczy | Taśma |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Maksymalne obciążenie | 25 kg |
| Regulowana długość | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Wartość rozmiaru 1 | M |
| Przeznaczenie | Pies |
| Długość | 5 m |
| Waga produktu | 550 g |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 240mm |