FELIX Tasty Shreds z łososiem i tuńczykiem - mokra karma dla kota - 4x 80g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.81 Cena przed promocją: 17.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.81 Cena przed promocją: 17.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Smak karmy | Łosoś |
| Smak karmy | Tuńczyk |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 4 x 80 g |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | PURINA Felix |
| Główny smak | Ryby |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Włókna surowe | 0,05% |
| Białko | 13,5% |
| Bez soi | Brak danych |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Bez konserwantów | Tak |
| Popiół surowy | 2,6% |
| Zawartość tłuszczu | 2,6% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.