FARMINA N&D WHITE DOG SEA BASS, Spirulina and Fennel Adult Mini - sucha karma dla psów ras białych - 2 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 140.63 Cena przed promocją: 156.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 140.63 Cena przed promocją: 156.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Forma dawkowania | Stały |
| Smak karmy | Okoń morski |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wielkość psa | XS (<4 kg)</td> |
| Wielkość psa | Rasy psów małych (4 -14 kg) |
| Bez laktozy | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Seria | FARMINA N&D White |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Białko | 23% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Włókna surowe | 2,9% |
| Popiół surowy | 7,9% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 320mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.