FARMINA N&D Spirulina Lamb Puppy Mini - sucha karma dla psa - 2 kg
Dostępność: 27 szt.
Cena: 132.97 Cena przed promocją: 147.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 27 szt.
Cena: 132.97 Cena przed promocją: 147.74 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Seria | FARMINA N&D Spirulina |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Junior |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Ciąża i laktacja |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Wielkość psa | XS (<4 kg)</td> |
| Wielkość psa | Rasy psów małych (4 -14 kg) |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 2 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Bez laktozy | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Białko | 30% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Popiół surowy | 8,1% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 330mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.