FARMINA N&D Pumpkin Dog Lamb, Pumpkin, Blueberry Puppy - mokra karma dla szczeniąt - 285g
Symbol: PND285011
Dostępność: 4 szt.
Cena: 24.07
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PND285011
Dostępność: 4 szt.
Cena: 24.07
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Seria | FARMINA N&D Pumpkin |
| Wiek pupila | Junior |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Ciąża i laktacja |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 285 g |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez laktozy | Tak |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Borówka |
| Smak karmy | Dynia |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Włókna surowe | 0,7% |
| Popiół surowy | 2,8% |
| Białko | 12% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Zawartość wilgoci | 75% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 86mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.