FARMINA N&D Dog Lamb, pumpkin, blueberry Mini Puppy - mokra karma dla szczeniąt - 140 g
Symbol: PND140011
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.50 Cena przed promocją: 17.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PND140011
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.50 Cena przed promocją: 17.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Borówka |
| Smak karmy | Dynia |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 140 g |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Bez soi | Tak |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | FARMINA N&D Pumpkin |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Ciąża i laktacja |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Włókna surowe | 0,7% |
| Białko | 12% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Popiół surowy | 2,8% |
| Zawartość wilgoci | 75% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 46mm |
| Wysokość | 75mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.