FARMINA N&D Cat Natural Tuńczyk - mokra karma dla kota - 140 g
Symbol: PND140061
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.75 Cena przed promocją: 17.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PND140061
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.75 Cena przed promocją: 17.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Tuńczyk |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 140 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Ryby |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Seria | FARMINA N&D Natural |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez soi | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 0,4% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Popiół surowy | 1% |
| Białko | 16% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 75mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.