FARMINA N&D Cat Natural Kurczak - mokra karma dla kota - 140 g
Symbol: PND140062
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.89 Cena przed promocją: 17.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PND140062
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.89 Cena przed promocją: 17.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | FARMINA N&D Natural |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 140 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Smak karmy | Kurczak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Zawartość wilgoci | 77,5% |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Białko | 18% |
| Zawartość tłuszczu | 1,5% |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez soi | Tak |
| Popiół surowy | 2% |
| Bez konserwantów | Tak |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Bezglutenowe | Tak |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 45mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.