Eukanuba Veterinary Diets Intestinal - sucha karma dla psa - 12 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 220.82
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 220.82
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | EUKANUBA Veterinary Diets |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Cukrzyca |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Efekty zdrowotne | Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Waga produktu | 12 kg |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wiek pupila | Senior |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez laktozy | Nie |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 380mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.