Ergonomiczny fotel biurowy ERGO 500 szary
Symbol: JNS-521 GREY
Dostępność: 23 szt.
Cena: 1245.32 Cena przed promocją: 1383.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JNS-521 GREY
Dostępność: 23 szt.
Cena: 1245.32 Cena przed promocją: 1383.69 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Podłokietnik | Tak |
| Materiały | Siatka Nylon Mesh |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wysokość (max.) | 127 cm |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Wysokość podłokietników (min) | 64 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 82 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 68 - 76 cm |
| Średnica podstawy | 75 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 42 cm |
| Wysokość (min) | 111 cm |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 470mm |
| Wysokość | 700mm |
• Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku.
• Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości.
• Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła.