EnergyDog ELITE wysokoenergetyczna karma pies 18kg
Dostępność: 4 szt.
Cena: 161.32 Cena przed promocją: 179.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 4 szt.
Cena: 161.32 Cena przed promocją: 179.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Mięso |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Aktywne |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 18 kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Popiół surowy | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Białko | 32% |
| Włókna surowe | 3% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 585mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.