Elektryczne nożyce do żywopłotu 600W, 60cm BEHTS501-QS BLACK+DECKER
Symbol: BEHTS501-QS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 323.82 Cena przed promocją: 359.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BEHTS501-QS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 323.82 Cena przed promocją: 359.80 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Grubość cięcia (max) | 3,5 cm |
| Rozstaw zębów ostrza | 2,5 cm |
| Typ ostrza | Podwójne ostrze |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Rozmiar ostrza | 60 cm |
| Moc silnika | 600 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 1000mm |