Elektryczne nożyce do żywopłotu 500W, 50cm BEHTS301-QS BLACK+DECKER
Symbol: BEHTS301-QS
Dostępność: 12 szt.
Cena: 256.82 Cena przed promocją: 285.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BEHTS301-QS
Dostępność: 12 szt.
Cena: 256.82 Cena przed promocją: 285.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Grubość cięcia (max) | 3,5 cm |
| Rozstaw zębów ostrza | 2,2 cm |
| Rozmiar ostrza | 50 cm |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Typ ostrza | Podwójne ostrze |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 900mm |