Elektryczne nożyce 45cm BEHT201 BLACK+DECKER
Symbol: BEHT201-QS
Dostępność: 30 szt.
Cena: 200.65 Cena przed promocją: 222.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BEHT201-QS
Dostępność: 30 szt.
Cena: 200.65 Cena przed promocją: 222.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Grubość cięcia (max) | 1,6 cm |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Rozmiar ostrza | 45 cm |
| Typ ostrza | Podwójne ostrze |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc silnika | 420 W |
| Szerokość | 834mm |
| Długość | 193mm |
| Wysokość | 141mm |