Elektryczna podkaszarka do trawy 550W CASALS CGT23050C
Symbol: C64001000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 281.38 Cena przed promocją: 312.64 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C64001000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 281.38 Cena przed promocją: 312.64 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Regulowana wysokość | 106-126 cm |
| Regulowany uchwyt | Tak |
| Dodatkowe informacje | żyłka tnąca 1,6 mm, kąt z 5 pozycjami, regulowany uchwyt |
| Prędkość | 10 000 obr/min |
| Średnica cięcia (max) | 30 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Model | Podkaszarka akumulatorowa |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Moc | 550 W |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Szerokość | 111mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 960mm |