Ekspres ciśnieniowy Esperto2 Milk czarny
Symbol: 398130
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1693.80 Cena przed promocją: 1882.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 398130
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1693.80 Cena przed promocją: 1882.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Automatyczny ekspres do kawy Esperto2 Milk, Granite Black
Automatyczny ekspres do kawy Tchibo "Esperto2 Milk" umożliwia dostosowanie kawy i napojów mlecznych do indywidualnych upodobań. Niezależnie od tego, czy lubisz łagodne, standardowe czy mocne espresso, gęstą, ciepłą czy puszystą i gorącą piankę mleczną, dzięki "One Touch Milk System" możesz wyczarować swoją ulubioną kawę za naciśnięciem zaledwie jednego przycisku.
Eksperci w dziedzinie kawy z firmy Tchibo produkują ekspresy do kawy od ponad 35 lat. Również w przypadku tego automatycznego ekspresu każda filiżanka jest specjalnie zaprojektowana z myślą o kawach Tchibo - idealne połączenie stopnia zmielenia, ilości wody, temperatury i ciśnienia. Wysokiej jakości młynek stożkowy ze stali nierdzewnej i łatwe czyszczenie, w tym funkcja płukania EasyClean i automatyczny program odkamieniania, sprawiają, że ten automatyczny ekspres do kawy jest łatwy w konserwacji i trwały.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Ekspres ciśnieniowy |
| Obsługa | Automatyczny |
| Moc | 1470 W |
| Ciśnienie | 19 bar |
| Młynek | Tak |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na kawę | 300 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.4 l |
| Funkcja gorącej wody | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Funkcje specjalne |
|
| Kolor | czarny |
| Wymiary |
18 x 43,3 x 33,6 cm |
| Waga | 8.6 kg |
| Pozostałe parametry |
Materiał: stal nierdzewna i tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |