EVERACTIVE ŁADOWARKA PROCESOROWA AAA/AA, 8 W PEŁNI NIEZALEŻNYCH KANAŁÓW, ŁADOWANIE, ODŚWIEŻANIE, ADAPTER 12V W ZEST. NC-800
Symbol: NC-800
Dostępność: 3 szt.
Cena: 155.75 Cena przed promocją: 173.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NC-800
Dostępność: 3 szt.
Cena: 155.75 Cena przed promocją: 173.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Liczba obsługiwanych baterii | 8 |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe | 12 V |
| Prąd wejściowy | 1.0 A |
| Ilość | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość komór baterii | 8 |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Szerokość | 113mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 55mm |
• Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami.
• Unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Nie demontować ładowarki samodzielnie.