EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORKÓW CYLINDRYCZNYCH LI-ION LC200
Symbol: LC200
Dostępność: 8 szt.
Cena: 36.26 Cena przed promocją: 40.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LC200
Dostępność: 8 szt.
Cena: 36.26 Cena przed promocją: 40.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zgodne rodzaje baterii | A, AA, AAA, AAAA, C, D |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Napięcie | 5.0 V |
| Napięcie operacyjne | 4.2 V |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 28,5 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 53 g |
| Ilość | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 34mm |