EVERACTIVE BATERIE LITOWE MINI CR1220 BLISTER 5 SZTUK CR12205BL
Symbol: CR12205BL
Dostępność: 9 szt.
Cena: 8.41 Cena przed promocją: 9.34 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CR12205BL
Dostępność: 9 szt.
Cena: 8.41 Cena przed promocją: 9.34 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 12,5 mm |
| Wysokość produktu | 2 mm |
| Pojemność baterii | 40 mAh |
| Napięcie | 3 V |
| Ilość dołączonych baterii | 5 szt. |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | Guzik/moneta |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 4mm |
| Wysokość | 210mm |
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.