EVERACTIVE BATERIE ALKALICZNE PRO ALKALINE R03, AAA, SHRINK 4SZT , 1250 MAH, WYSOKA WYDAJNOŚĆ, LR03PRO4T
Symbol: LR03PRO4T
Dostępność: 3 szt.
Cena: 6.50 Cena przed promocją: 7.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LR03PRO4T
Dostępność: 3 szt.
Cena: 6.50 Cena przed promocją: 7.22 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Szerokość produktu | 10,5 mm |
| Napięcie baterii | 1,50 V |
| Pojemność baterii | 1250 mAh |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 43mm |
| Wysokość | 12mm |
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.