EVERACTIVE BATERIE ALKALICZNE 27A 12V, BLISTER 5 SZT. 27A5BL
Symbol: 27A5BL
Dostępność: 33 szt.
Cena: 12.85 Cena przed promocją: 14.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27A5BL
Dostępność: 33 szt.
Cena: 12.85 Cena przed promocją: 14.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 7,62 mm |
| Wysokość produktu | 27,3 mm |
| Waga produktu | 4,6 g |
| Ilość dołączonych baterii | 5 szt. |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 4mm |
| Wysokość | 55mm |
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.