EVERACTIVE AKUMULATORKI R03/AAA NI-MH 550 MAH INFINITY LINE - BLISTER 4 SZTUKI EVHRL03-550
Symbol: EVHRL03-550
Dostępność: 10 szt.
Cena: 24.98 Cena przed promocją: 27.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EVHRL03-550
Dostępność: 10 szt.
Cena: 24.98 Cena przed promocją: 27.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 9,5 g |
| Szerokość produktu | 10,5 mm |
| Wysokość produktu | 10,5 mm |
| Głębokość produktu | 44,5 mm |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 121mm |
| Długość | 86mm |
| Wysokość | 11mm |
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.