EVERACTIVE AKUMULATORKI AA / R6 EVERACTIVE NI-MH 1100 MAH INFINITY LINE - BLISTER 4 SZTUKI EVHRL6-1100
Symbol: EVHRL6-1100
Dostępność: 5 szt.
Cena: 32.09 Cena przed promocją: 35.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EVHRL6-1100
Dostępność: 5 szt.
Cena: 32.09 Cena przed promocją: 35.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Waga produktu | 18,5 g |
| Szerokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 50,2 mm |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury.
• Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii.
• Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem.