EUKANUBA Senior Large Breeds Chicken sucha karma dla starszych psów 15kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 200.28 Cena przed promocją: 222.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 200.28 Cena przed promocją: 222.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 15 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy olbrzymich psów |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Senior |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 26% |
| Zawartość wilgoci | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Popiół surowy | 6,1% |
| Włókna surowe | 2,1% |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 580mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.