EUKANUBA Daily Care Sensitive Joints - sucha karma dla psa - 12 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 187.63 Cena przed promocją: 208.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 187.63 Cena przed promocją: 208.48 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Wzmacniające kości i stawy |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Indyk |
| Smak karmy | Kurczak |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez laktozy | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Kurczak |
| Główny smak | Indyk |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | EUKANUBA Daily Care |
| Białko | 23% |
| Włókna surowe | 2,6% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Wapń | 1,1% |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 520mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.