EUK DOG CAN LC SR AB LMB&POT 400G
Dostępność: 12 szt.
Cena: 10.49 Cena przed promocją: 11.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 10.49 Cena przed promocją: 11.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Senior |
| Seria | EUKANUBA Life Care |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Białko | 9% |
| Włókna surowe | 1% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 111mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.