ESPERANZA SŁUCHAWKI DOUSZNE BLUETOOTH TWS SAGITTA EH231K
Symbol: EH231K
Dostępność: 7 szt.
Cena: 34.16 Cena przed promocją: 37.96 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH231K
Dostępność: 7 szt.
Cena: 34.16 Cena przed promocją: 37.96 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Złącze USB | Micro-USB |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Pasmo częstotliwości | 2.402-2.480 GHz |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 300 mAh |
| Pojemność baterii | 40 mAh |
| Czas ładowania | 1 h |
| Czas rozmowy | 4 h |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Kolor stacji bazowej | Czarny |
| Złącze USB stacji bazowej | USB Type-C |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 38mm |
| Wysokość | 153mm |