ENERGIZER ŁADOWARKA PRO+4AA ACU HR6 POW+ 2000mAh
Symbol: 421795
Dostępność: 2 szt.
Cena: 130.67 Cena przed promocją: 145.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 421795
Dostępność: 2 szt.
Cena: 130.67 Cena przed promocją: 145.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Minimalny czas ładowania | 3 godz. |
| Wskaźnik zużycia akumulatora | Tak |
| Maksymalny czas ładowania | 6 godz. |
| Wskaźnik pełnego naładowania akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | AA / AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Ochrona przed przeładowaniem | Tak |
| Zgodne technologie baterii | Niklowo-kadmowy (NiCd) |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 110mm |