ENERGIZER BATERIE SPECJALISTYCZNE ALKALINE E 11A A11 6V 2 SZTUKI
Symbol: 394495
Dostępność: 10 szt.
Cena: 13.99 Cena przed promocją: 15.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 394495
Dostępność: 10 szt.
Cena: 13.99 Cena przed promocją: 15.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Rozmiar baterii | A11/E11A |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Napięcie baterii | 6 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 80mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.