ENERGIZER BATERIE AP AA LR6 24 SZTUKI NEW
Symbol: 435846
Dostępność: 30 szt.
Cena: 53.62 Cena przed promocją: 59.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 435846
Dostępność: 30 szt.
Cena: 53.62 Cena przed promocją: 59.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -18 - 55 °C |
| Liczba obsługiwanych baterii | 24 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ilość dołączonych baterii | 24 szt. |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Rozmiar baterii | AA |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Wysoka odporność na wylewanie | Tak |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 55mm |
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.