ENERGIZER BATERIE ALKALICZNE MAX AA LR6, 4 SZTUKI, ECO OPAKOWANIE
Symbol: 437642
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.54 Cena przed promocją: 17.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 437642
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.54 Cena przed promocją: 17.27 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rozmiar baterii | AA |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wysoka odporność na wylewanie | Tak |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Żywotność baterii (max) | 10 lat |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 20mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.