ENERGIZER BATERIA SPECJALISTYCZNA ALKALINE A23 2 SZTUKI 12 V
Symbol: 950298
Dostępność: 21 szt.
Cena: 10.68 Cena przed promocją: 11.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 950298
Dostępność: 21 szt.
Cena: 10.68 Cena przed promocją: 11.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85068080 |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Rozmiar baterii | A23 |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Kształt | Cylinder |
| Szerokość | 121mm |
| Długość | 81mm |
| Wysokość | 15mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.