ENERGIZER BATERIA MAX PLUS AAA LR03, 4 ECO
Symbol: 437468
Dostępność: 30 szt.
Cena: 24.05 Cena przed promocją: 26.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 437468
Dostępność: 30 szt.
Cena: 24.05 Cena przed promocją: 26.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -18 - 55 °C |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Wolne od Metali ciężkich | Cd (kadm) |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 80mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.