ENERGIZER BATERIA MAX D LR20. 2 szt. Opakowanie ECO
Symbol: 426827
Dostępność: 30 szt.
Cena: 29.15 Cena przed promocją: 32.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 426827
Dostępność: 30 szt.
Cena: 29.15 Cena przed promocją: 32.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Średnica | 3,42 cm |
| Wysokość produktu | 61,5 mm |
| Waga produktu | 139 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Rozmiar baterii | D |
| Wysoka odporność na wylewanie | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Żywotność baterii (max) | 10 lat |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 30mm |
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.