ENERGIZER BATERIA INDUSTRIAL PRO LR14 C R14 1,5V 12 SZTUK
Symbol: 361077
Dostępność: 30 szt.
Cena: 81.27 Cena przed promocją: 90.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 361077
Dostępność: 30 szt.
Cena: 81.27 Cena przed promocją: 90.30 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | C |
| Ilość dołączonych baterii | 12 szt. |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 30mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.