Dysk zewnętrzny HDD TOSHIBA Canvio Basics 2022 (4TB; 2.5"; HDTB540EK3CA)
Symbol: HDTB540EK3CA
Dostępność: 1 szt.
Cena: 874.16
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HDTB540EK3CA
Dostępność: 1 szt.
Cena: 874.16
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Diody LED | Status |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Pojemność baterii | 900 mAh |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga produktu | 217,5 g |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Wysokość produktu | 19,5 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Typ-A do Micro-USB Typ-B |
| Wi-Fi | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Złącze USB | USB Type-A / Micro-USB B |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Interfejs | USB 3.0/2.0 |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| System formatu pliku | NTFS |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 110mm |
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.