Dysk zewnętrzny HDD Seagate Basic (5TB; 2.5"; USB 3.2 Gen 1; STJL5000400)
Symbol: STJL5000400
Dostępność: 30 szt.
Cena: 847.85 Cena przed promocją: 942.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STJL5000400
Dostępność: 30 szt.
Cena: 847.85 Cena przed promocją: 942.06 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 39,5 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 330 g |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 5 TB |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 41mm |
• Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać.
• Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią.