Dysk zewnętrzny Expansion 6TB 3,5 STKP6000400 czarny
Symbol: STKP6000400
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1224.00 Cena przed promocją: 1360.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STKP6000400
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1224.00 Cena przed promocją: 1360.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Dysk zewnętrzny Expansion 6TB 3,5 STKP6000400 czarny
Dysk Seagate Expansion do komputerów stacjonarnych zapewnia dodatkową pamięć masową dla Twojej stale rosnącej kolekcji plików. Błyskawicznie dodaj miejsce na więcej plików, skonsoliduj wszystkie swoje pliki w jednej lokalizacji lub zwolnij miejsce na swoim wewnętrznym dysku komputera, aby poprawić jego wydajność.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Expansion |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 6 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 178.75 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Głębokość | 41.9 mm |
| Waga | 1.176 kg |
| Oznaczenia | |