Dysk zewnętrzny Expansion 5TB 2,5 STKM5000400 czarny
Symbol: STKM5000400
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1116.00 Cena przed promocją: 1240.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STKM5000400
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1116.00 Cena przed promocją: 1240.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Dysk zewnętrzny Expansion 5TB 2,5 STKM5000400 czarny
Przenośny dysk Seagate Expansion jest kompaktowy i idealny do życia w biegu. Natychmiast dodaj więcej miejsca do przechowywania na komputerze PC lub Mac i podczas podróży miej duże pliki przy sobie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Expansion |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 5 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 115.3 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 20.9 mm |
| Waga | 257 g |
| Oznaczenia | |