Dysk twardy HDD Seagate SkyHawk 8TB 3,5" SATA ST8000VX010
Symbol: ST8000VX010
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1888.24 Cena przed promocją: 2098.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST8000VX010
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1888.24 Cena przed promocją: 2098.04 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Przeznaczenie | PC |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 180 MiB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Czujnik(i) RV | Tak |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Model | HDD |
| Tryb wyłączenia | 0,25 W |
| Pobór mocy | 5,3 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,4 W |
| Początkowe natężenie prądu | 1,8 A |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 630 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 64 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.