Dysk twardy HDD Seagate SkyHawk 2TB 3,5" SATA ST2000VX017
Symbol: ST2000VX017
Dostępność: 10 szt.
Cena: 671.37 Cena przed promocją: 745.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST2000VX017
Dostępność: 10 szt.
Cena: 671.37 Cena przed promocją: 745.97 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 64 |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 180 MiB/s |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Interfejs | SATA III |
| Czujnik(i) RV | Tak |
| Model | HDD |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Pobór mocy | 3,7 W |
| Tryb wyłączenia | 0,25 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,5 W |
| Początkowe natężenie prądu | 1,8 A |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 415 g |
| Wysokość produktu | 20,2 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.