Dysk twardy HDD Seagate IronWolf 6TB 3,5" SATA ST6000VN006
Symbol: ST6000VN006
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1320.35 Cena przed promocją: 1467.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST6000VN006
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1320.35 Cena przed promocją: 1467.06 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Kontrola odzyskiwania błędów (ERC) | Tak |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Poziom szumu, bezczynny | 26 dB |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 6 TB |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Przeznaczenie | NAS |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | SATA III |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Początkowe natężenie prądu | 1,8 A |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,25 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4 W |
| Pobór mocy | 5,3 W |
| Waga produktu | 630 g |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 300 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 80 G |
| Szerokość | 111mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 155mm |
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.