Dysk twardy HDD Seagate IronWolf 2TB 3,5" SATA ST2000VN003
Symbol: ST2000VN003
Dostępność: 1 szt.
Cena: 803.35 Cena przed promocją: 892.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST2000VN003
Dostępność: 1 szt.
Cena: 803.35 Cena przed promocją: 892.61 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Przeznaczenie | NAS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Technologia nagrywania | CMR |
| Interfejs | SATA III |
| Model | HDD |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Poziom szumu, bezczynny | 21 dB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Kontrola odzyskiwania błędów (ERC) | Tak |
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,8 W |
| Początkowe natężenie prądu | 1,8 A |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,25 W |
| Pobór mocy | 3,1 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Wysokość produktu | 20,2 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Waga produktu | 415 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 300 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 80 G |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.