Dysk twardy DashDrive Durable HD710 4TB 2.5 USB3.1 czarny
Symbol: AHD710P-4TU31-CBK
Dostępność: 21 szt.
Cena: 1175.40 Cena przed promocją: 1306.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHD710P-4TU31-CBK
Dostępność: 21 szt.
Cena: 1175.40 Cena przed promocją: 1306.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DashDrive Durable HD 710 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 26.7 mm |
| Szerokość | 98.5 mm |
| Głębokość | 133.3 mm |
| Waga | 390 g |
| Oznaczenia | |