Dysk serwerowy HDD Seagate Exos 7E10 (4 TB; 3.5"; SATA III)
Symbol: ST4000NM000B
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1813.47 Cena przed promocją: 2014.97 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST4000NM000B
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1813.47 Cena przed promocją: 2014.97 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wielkość pamięci podręcznej | 256 MB |
| Model | HDD |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Średnie opóźnienie | 4,16 ms |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Przeznaczenie | Macierz dyskowa |
| Interfejs | SATA III |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,04 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Pobór mocy | 10,32 W |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 5 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 300 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 103mm |
| Wysokość | 30mm |