Dysk SSD WD Red SN700 WDS200T1R0C (2 TB ; M.2; PCIe NVMe 3.0 x4)
Symbol: WDS200T1R0C-68BDK0
Dostępność: 100 szt.
Cena: 3047.68 Cena przed promocją: 3386.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WDS200T1R0C-68BDK0
Dostępność: 100 szt.
Cena: 3047.68 Cena przed promocją: 3386.31 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | NAS |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Prędkość zapisu nośnika | 2900 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 8 Gbit/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 480000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3400 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 540000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Współczynnik TBW | 2500 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1750000 h |
| Certyfikaty | FCC, UL, TUV, KCC, BSMI, VCCI, C-Tick |
| Prąd | 2,8 A |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 7,5 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 102mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.